Djelatnici

Share This:

 Ime i prezime –

 zvanje

Nastavni predmet
Jelena Gulan

mag. ing., mentor

 Ravnateljica
Zorka Batović

Ekonomist

Računovotkinja
Veseljka Žmikić

prof. hrvatskoga jezika

Tajnik Škole
Vesna Milanja

dipl. knjiž. i prof. hrvatskog jezika i književnosti 

Knjižničarka
 Jasna Matulić

prof. psihologije/

zamjena: Tajana Ninković, prof. psihologije

 Psihologinja
Linda Dujmović, mag. rehab. educ. Edukacijski rehabilitator
Marina Macan

prof. pedagogije i sociologije

 Pedagoginja
Drinka Dujmović,

prof. hrvatskog jezika i književnosti, savjetnica

 Hrvatski jezik
Sanja Mrkić

prof. hrvatskog jezika i književnosti

Hrvatski jezik
Tamara Marin, mag. hrvatskog jezika i književnosti/ zamjena: Antonija Mitrović, mag. hrvatskog jezika i književnosti Hrvatski jezik
Ivana Gaće, mag. edukacije fizike i matematike Matematika, Fizika

 

Jana Vihar

dipl. ing. mat.

Matematika
Marko Lukin,

mag. ing.

Matematika
Paola Vulinović,

prof. fizike

Fizika
Majda Kajtazović  Mržljak

dipl. ing. elektrotehnike

Računalstvo

 

Tamara Narančić, prof. engleskog i talijanskog jezika i književnosti Engleski jezik
Petra Volarević

mag. engleskog jezika/ zamjena: Ana Vulić, mag. engleskog jezika

Engleski jezik
Karmen Turčinov

prof. latinskog jezika i arheologije

Latinski jezik
Snježana Zubčić

prof. njemačkog i talijanskog jezika

Njemački jezik

Talijanski jezik

Marija Rogoznica

prof. sociologije i geografije

Politika i gospodarstvo
Sanja Šimac

dipl. ing. biologije

Biologija
Ivo Batović

prof. zemljopisa i povijesti

Zemljopis, povijest
Rina Krišto

prof. povijesti i dipl. arheolog

Povijest
Bruna Bišćan

prof. filozofije i ruskoga jezike

Etika
Marica s. Rita Maržić

dipl. kateheta, mentor

Vjeronauk
Marija Birkić

dipl. ing. kemijske tehnologije

Kemija
Darko Kilijan

prof. mentor tjelesne i zdravst.kulture

Tjelesna i zdr. Kultura
Ivo Bailo

prof. mentor tjelesne i zdravstvene kulture

Tjelesna i zdr. Kultura
Valentina Prtenjača

dipl. ing. agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
Ante Gospić

dipl. ing. agronomije, mentor

Poljoprivredna grupa predmeta
Željkica Aralica

dipl. ing. agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
Zrinka Lovrinov – Lovrin

dipl. ing. agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
Željka Kajmak

dipl. ing. agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
Višnja Sikirić

dipl. ing. agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
Višnja Turčinov

dipl. ing. agronomije

Poljoprivredna grupa predmeta
Branka Vulić,

dipl. ing. agronomije

Poljoprivredna grupa predmeta
Sonja Bautović

dipl. ing. agronomije

Poljoprivredna grupa predmeta
Petar Matak

dipl. ing. agronomije

Poljoprivredna grupa predmeta
Anastazia Milardović

dipl. ing. prehrambene tehnologije, savjetnik

Prehrambena grupa predmeta

 

Linda Segarić

dipl. ing. prehrambene tehnologije, savjetnik

Prehrambena grupa predmeta
Blaželjka Marić

dipl. ing. biotehnologije, mentor

Prehrambena grupa predmeta
Melita Puhov

dipl. ing. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
Barbara Gaćina

dipl. ing. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
Nenada Škara

dipl. ing. biotehnologije

Prehrambena grupa predmeta
Lorena Dekorti

dipl. ing. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
Matilda Sindičić

dipl. ing. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
Melita Ivanac

dipl. ing. prehrambene tehnologije, mentor

Prehrambena grupa predmeta
Miro Sorić

dipl. ing. prehrambene tehnologije

Kemija

 

Kokić Zorka

dipl. ing. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
Katica Nekić

dipl. ing. prehrambene tehnolgije

Prehrambena grupa predmeta
Ingrid Trninić

dipl. ing. prehrambene tehnolgije

Prehrambena grupa predmeta
Branka Morović

kemijski tehničar

Laboratorijske vježbe
Smiljana Prtenjača Majstor specijalist kuhar
Mirjana Božulić

dr. vet. med.

Veterinarska grupa predmeta
Maja Žunić

dr. vet. med., mentor

Veterinarska grupa predmeta
Sayonara Mršić

dr. vet. med., savjetnik

Veterinarska grupa predmeta
Alenko Kovač

dr. vet. med.

Veterinarska grupa predmeta
Marijana Božina

dr. vet. med./ zamjena: Žaklina Šimunov, dr. vet. med.

Veterinarska grupa predmeta
Stipan Gulan

brodostrojarski tehničar

Kućni majstor
Nada Erstić

 

Spremačica
Marijana Stojak Spremačica

 

 

Dragica Bučić

 

Spremačica