Predmetne informacije

NASTAVNIK  TERMIN  
ŽELJKICA ARALICA  četvrtak, od 11 : 10  do 11: 50 ili od     

 17 : 1o  do 17 : 50, smjena poljoprivreda 

IVO BAILO  četvrtak, 09.00-09.45 ili 15.00-15.45 smjena poljoprivrede 
IVICA BATOVIĆ   srijeda, 4. sat (10:20 ili 16:20) smjena poljoprivrede
SONJA BAUTOVIĆ  Ponedjeljak 10.20-11 ili 16:20-17 
MARIJA BIRKIĆ  Petak 8:45-9:25 ili 14:45-15:25, smjena poljoprivrede 
BRUNA BIŠĆAN  srijeda 4. sat smjena poljoprivreda 
MIRJANA BOŽULIĆ   
MARIJANA BOŽINA 

( Žaklina Šimunov ) 

četvrtak 11:10-11:50 ili 17:10-17:50 smjena poljoprivreda 

 

LORENA DEKORTI  Utorak -prehrana 2.sat(8 :45 ili14 :45) 
DRINKA DUJMOVIĆ  ponedjeljak, 10:20 – 11:00 ili  

16:20 – 17:00, smjena poljoprivrede 

IVANA GAĆE   Četvrtak, 10:20-11:00 ili 16:20-17:00, smjena prehrane 
BARBARA GAĆINA   Dostupna telefonski (pitati razrednika za broj)
ANTE GOSPIĆ   
MELITA IVANAC   
ŽELJKA KAJMAK  Srijeda (smjena poljoprivrede) 9:35-10:15  

                                                 15:35-16:15 

MAJDA KAJTAZOVIĆ MRŽLJAK  ponedjeljak – prehrana (8:45-10:15h) 
NEDJELJKA KAZIJA   
DARKO KILIJAN  Četvrtak 5 sat prehrana 
ZORKA KOKIĆ   utorak, 4 sat – prehrana 
ALENKO KOVAČ   
RINA KRIŠTO   Ponedjeljak   

 smjena prehrane 

 8:00-8:40 ili14:00-14:40 

MARKO LUKIN  Sri, 14:40 – 15:20 preh 
ZRINKA LOVRINOV-LOVRIN  Četvrtak – 6. školski sat u smjeni poljoprivrede 
BLAŽELJKA MARIĆ  četvrtak 2. sat smjena prehrane 
MARICA S. RITA MARŽIĆ  četvrtak 16:20 – 17.00 prehrana 
PETAR MATAK  Ponedjeljak 10:15 – 11:00  

Smjena poljoprivrede 

ANTONIJA MITROVIĆ   
ANASTAZIA            MILARDOVIĆ              Ponedjeljak  16,20 –17,00 prehrana 
SANJA MRKIĆ  Ponedjeljak (prehrana) 

 10:20  11:00h ili 16:20  17:00h 

SAYONARA MRŠIĆ   
TAMARA NARANČIĆ  Četvrtak, 18 – 18.45 sati 
KATICA NEKIĆ   
VALENTINA PRTENJAČA   
MELITA PUHOV   Ponedjeljak  11.30 – 12.30 
JASNA RAŽOV   
MARIJA ROGOZNICA   
LINDA SEGARIĆ  Srijeda8:45-9:25  

Smjena poljoprivrede 

VIŠNJA SIKIRIĆ  Petak 9.25 – 10.05 

Smjena poljoprivrede 

MATILDA SINDIČIĆ   
MIRO SORIĆ  Utorak( prehrana) 10.15-11.00  
SANJA ŠIMAC   
INGRID TRNINIĆ  Utorak smjena prehrane 

Ujutro 10.20-11.00 

Popodne 16.20-17.00 

KARMEN TURČINOV   
VIŠNJA TURČINOV  Četvrtak,5.sat poljop. 
JANA VIHAR   
BRANKA VULIĆ   Ponedjeljak 4. sat-poljopr. 
SNJEŽANA ZUBČIĆ  Ponedjeljak 14:50-15:30, smjena prehrane 
MAJA ŽUNIĆ   

Share This: