Predmetne informacije

NASTAVNIK TERMIN
ŽELJKICA ARALICA  utorak, 3. sat, smjena poljoprivrede, ujutro

utorak, 2. sat, smjena poljoprivrede, popodne

IVO BAILO  petak 3.sat smjena poljoprivrede
IVICA BATOVIĆ  Srijeda 6. sat, smjena poljoprivrede
SONJA BAUTOVIĆ Utorak 3 sat ujutro, smjena poljoprivrede

Utorak, 5 sat, smjena poljoprivrede, popodne

MARIJA BIRKIĆ  Petak 3 sat popodne, smjena poljoprivrede
BRUNA BIŠĆAN  Četvrtak 3 sat, smjena poljoprivrede
MIRJANA BOŽULIĆ
ŽAKLINA ŠIMUNOV
MIHAELA BUJAS ujutro: 11:15-11:55 (5. sat)

poslijepodne: 15:30-16:10 (3. sat)

LORENA DEKORTI  Srijeda 4 sat, bez obzira na smjenu
DRINKA DUJMOVIĆ  srijeda, 4. sat, smjena poljoprivrede
IVANA GAĆE    Smjena prehrana popodne – četvrtak 4. sat

Smjena prehrana ujutro – četvrtak 3. sat

BARBARA GAĆINA petak 3. sat – smjena poljoprivrede

ujutro 9:30-10:10 h; popodne 15:30-16:10 h

ANTE GOSPIĆ
MELITA IVANAC Srijeda 3sat popodne, Petak 3 sat ujutro,

Smjena prehrane

SILVIJA JUSUP Tjedan A – srijeda 4. sat popodne(16:30 – 17:10)
Tjedan B – srijeda 6. sat ujutro (12:00 – 12:40)
ŽELJKA KAJMAK  Utorak, 3.školski sat – smjena poljoprivrede
MAJDA KAJTAZOVIĆ MRŽLJAK Ponedjeljka, 6.sat (18:00-18:40h) – smjena prehrane
ZORKA KOKIĆ  Petak 4.sat ; smjena prehrane
ALENKO KOVAČ Četvrtak, 4. sat, smjena poljoprivrede
RINA KRIŠTO  Ponedjeljak, smjena prehrane, 5. sat
MARKO LUKIN četvrtkom, smjer prehrana, ujutro u 9:35
FILIP MANDIČIĆ
BLAŽELJKA MARIĆ Utorak 2. sat smjena prehrane
MARICA S. RITA MARŽIĆ
PETAR MATAK Utorak (12:00-12:40h) Smjena poljoprivrede jutro
ANTONIJA MITROVIĆ Tjedan A: Ponedjeljak 3 sat, smjena prehrane

Tjedan B: Srijeda 3 sat, smjena prehrane

ANASTAZIA MILARDOVIĆ Ponedjeljak, 3 sat. Smjena prehrane
SANJA MRKIĆ Ponedjeljkom 5. sat (tjedan B) ili 7. sat (tjedan A); smjena prehrane
SAYONARA MRŠIĆ Utorak 5sat u smjeni 1 i 2 C ujutro

Utorak 3 sat  u smjeni 3 i 4 C ujutro

TAMARA NARANČIĆ Poljoprivreda popodne – utorak, 15.30-16.10

Prehrana popodne – četvrtak 17.15-17.55

KATICA NEKIĆ petak 3. sat u poslijepodnevnoj smjeni
VALENTINA PRTENJAČA
MELITA PUHOV   Srijeda, 1. sat, smjena prehrane
MARIJA ROGOZNICA
LINDA SEGARIĆ Utorak 2. sat, smjena poljoprivreda
VIŠNJA SIKIRIĆ
MATILDA SINDIČIĆ Ponedjeljak, 3. sat, smjena poljoprivrede
MIRO SORIĆ Ponedjeljak 4.sat
NITA ŠARIĆ Ponedjeljak, 2. sat smjena prehrane ujutro
Utorak, 4. sat smjena poljoprivrede ujutro
SANJA ŠIMAC  Srijeda 4 sat smjena prehrane
INGRID TRNINIĆ Petak, 7. sat, smjena prehrane
KARMEN TURČINOV
ANA VULIĆ Ponedjeljak 4.sat ujutro
BRANKA VULIĆ  Četvrtak, 2. sat, smjena poljoprivreda
PAOLA VULINOVIĆ
SNJEŽANA ZUBČIĆ
MAJA ŽUNIĆ Četvrtak 4. sat smjena prehrane

 

 

 

 

Share This: