Predmetne informacije

Nastavnik SMJENA DAN SAT
Tanja Anić poljoprivreda petak 2.SAT(8.50-9.35;14.50-15.35)
Željkica Aralica

poljoprivreda

ponedjeljak  5.sat
Ivo Bailo smjena prehrane/ smjena poljeprivrede srijeda 12.30 ( dvorana)
Ivica Batović prehrana srijeda 3.sat
Rina Krišto poljoprivreda četvrtak 4.sat
Sonja Bautović poljoprivreda četvrtak 3.sat
Bruna Bišćan poljoprivreda ponedjeljak 4.sat
Mirjana Božulić prehrana srijeda 3.sat
Marina Čirjak prehrana petak 3.sat
Lorena Dekorti
Drinka Dujmović poljoprivreda četvrtak 4.sat
Marijana Gabela poljoprivreda  petak 1.sat
Ivana Gaće prehrana četvrtak 4. sat (10.45-11.30 ili 16.45-17.30)
Barbara Gaćina prehrana ponedjeljak 5. sat (11:30-12:15 ili 17:30-18:15)
Ante Gospić  poljoprivreda  ponedjeljak  2. sat
Melita Ivanac prehrana utorak 2 .sat
Željka Kajmak poljoprivreda ponedjeljak 4.sat
Majda Kajtazović Mržljak poljoprivreda četvrtak 7. sat
Nedjeljka Kazija poljoprivreda utorak 4.sat
Darko Kilijan smjena prehrane/ smjena poljoprivrede srijeda  12.30 (dvorana)
Gordana Klarić prehrana srijeda 4.sat
Zorka Kokić poljoprivreda utorak 6.sat
Alenko Kovač obje smjene utorak 18h
Lovre Lovrinov poljoprivrede četvrtak 2.sat
Zrinka Lovrinov-Lovrin poljoprivrede ponedjeljak 5.sat
Blaželjka Marić prehrana utorak 2.sat
Marica S. Rita Maržić prehrana utorak 5. sat
Petar Matak poljoprivreda ponedjeljak 2. sat
Tamara Marin (Mičić) prehrana petak 4.sat
Sofija Mihaljević Rakić poljoprivreda petak  3.sat
Anastazia Milardović prehrana četvrtak 5. sat
Sanja Mrkić prehrana utorak 3.sat
Sayonara Mršić  poljoprivreda  petak  4.sat
Tamara Narančić prehrana srijeda 5. sat (11:30-12:15 ili 17:30-18:15)
Katica Nekić prehrana srijeda 4.sat
Smiljana Prtenjača poljoprivreda srijeda 3.sat
Valentina Prtenjača poljoprivreda četvrtak 4 sat(10.45-11.30;16.45-17.30)
Melita Puhov prehrana ponedjeljak 4.sat
Jasna Ražov  poljoprivreda  srijeda  2.sat (19)
Danijela Rimanić poljoprivreda četvrtak 4.sat
Marija Rogoznica prehrana četvrtak 2.sat(8.50-9.35;14.50-15.35)
Linda Segarić  poljoprivreda ponedjeljak 3. sat
Višnja Sikirić  poljoprivreda ponedjeljak 7.sat
Matilda Sindičić prehrana petak 3.sat
Miro Sorić  prehrana srijeda  4.sat
Helena Šarić poljoprivreda utorak 2.sat
Sanja Šimac prehrana ponedjeljak 4.sat
Nenada Škara  prehrane ponedjeljak 5.sat
Marija Škifić poljoprivreda ponedjeljak 3.sat
Ingrid Trninić poljoprivreda utorak 7sat
Karmen Turčinov poljoprivreda srijeda 3.sat
Višnja Turčinov prehrana ponedjeljak 2.SAT(8.50-9.35;14.50-15.35)
Draženka Vicković poljoprivreda četvrtak 5.sat
Jana Vihar prehrana utorak 3. sat
Branka Vulić poljoprivreda četvrtak 6. sat
Snježana Zubčić prehrana ponedjelljak 4. sat
Maja Žunić prehrana ponedjeljak 4 sat

Share This: