Predmetne informacije

PREDMET NASTAVNIK SMJENA DAN  SAT
Hrvatski jezik Marija Rušev poljoprivreda  petak  3.
Hrvatski jezik Jasna Ražov poljoprivreda  petak  4.
Hrvatski jezik Drinka Dujmović prehrana  srijeda  2.
Hrvatski jezik Sanja Mrkić poljoprivreda srijeda  3.
Matematika Nedjeljka Kazija poljoprivreda  ponedjeljak  2.
Matematika Jana Vihar poljoprivreda  utorak  2.
Matematika Ivana Gaće prehrana  petak  2.
Engleski jezik Marija Škifić prehrana  četvrtak  2.
Engleski jezik Tamara Narančić prehrana  srijeda  7.
Latinski jezik Karmen Turčinov poljoprivreda  srijeda  6.
Njemački, talijanski jezik Snježana Zubčić prehrana  srijeda  5.
Povijest Rina Krišto poljoprivreda  utorak 4.
Povijest Ivica Batović poljoprivreda  četvrtak  6.
Politika i gospodarstvo Marija Rogoznica prehrana  četvrtak  6.
Fizika Filip Babok poljoprivreda  ponedjeljak  4.
Tjelesna i zdr kultura Darko Kilijan  pon-pet

11.45-12.00h

Tjelesna i zdr kultura Ivo Bailo jutro/popodne  četvrtak

 12:30h

Poljoprivredna grupa predmeta Zrinka Lovrinov  Lovrin poljoprivreda  ponedjeljak  2.
Prehrambena grupa predmeta Blaželjka  Marić prehrana  utorak  3.
Poljoprivredna grupa predmeta Valentina Prtenjača poljoprivreda  četvrtak  3 .
Prehrambena grupa predmeta Lorena Dekorti prehrana  utorak  4.
Prehrambena grupa predmeta Anastazia Milardović prehrana  utorak  5 .
Poljoprivredna grupa predmeta Željkica Aralica poljoprivreda  ponedjeljak  3.
Prehrambena grupa predmeta Melita Ivanac prehrana  ponedjeljak  6.
Prehrambena grupa predmeta Miro Sorić prehrana  petak  3.
Veterinarska grupa predmeta Maja Žunić poljoprivreda  srijeda  5.
Poljoprivredna grupa predmeta Sonja Bautović poljoprivreda  četvrtak  3.
Veterinarska grupa predmeta Alenko Kovač  ponedjeljak  18h
Veterinarska grupa predmeta Marijana Gabela
u z G. Ivković
poljoprivreda  ponedjeljak  5.
Poljoprivredna grupa predmeta Branka Vulić poljoprivreda  utorak  4.
Poljoprivredna grupa predmeta Željka  Kajmak poljoprivreda  utorak  4
Poljoprivredna grupa predmeta Višnja Turčinov poljoprivreda  utorak  3.
Prehrambena grupa predmeta Linda Segarić poljoprivreda  četvrtak  4.
Prehrambena grupa predmeta Barbara Gaćina prehrana  utorak  4.
Prehrambena grupa predmeta Melita Puhov prehrana ponedjeljak  2.
Veterinarska grupa predmeta Sayonara Mršić prehrana utorak  4.
Prehrambena grupa predmeta Nenada Škara prehrana  ponedjeljak  4.
Poljoprivredna grupa predmeta Višnja Sikirić prehrana  srijeda  4.
Zemljopis/Povijest Ivica Batović poljoprivreda  četvrtak  6.
Vjeronauk s. Rita Maržić prehrana ponedjeljak 2.
Veterinarska grupa predmeta Mirjana Božulić prehrana  četvrtak  3.
Kemija Tanja Anić poljoprivreda  četvrtak  3.
Prehrambena grupa predmeta Katica Nekić poljoprivreda  petak  1.
Prehrambena grupa predmeta Ingrid Trninić poljoprivreda  utorak  6 .
Prehrambena grupa predmeta Matilda Sindičić prehrana petak  4.
Prehrambena grupa predmeta Zorka Kokić prehrana  četvrtak  3.
Računalstvo Majda Kajtazović Mržljak poljoprivreda utorak 2.
Etika /Etika i kultura Bruna Bišćan poljoprivreda  utorak  6.
Biologija, Humana fiziologija  Sanja Šimac  poljoprivreda  četvrtak  2 .

Share This: