Djelatnici

Share This:

      

Red. br.  Ime i prezime –

 zvanje

Nastavni predmet
 1.  Tamara Marin, mag.hrvatskog jezika i književnosti  Hrvatski jezik
 2. Jasna Ražov

prof.hrvat.jezika

Hrvatski jezik

 

 3. Drinka Dujmović

prof. savjetnik hrvatskoga jezika

Hrvatski jezik
 4.  Danijela Rimanić, dipl.oec.  Ekonomska grupa predmeta
 5. Helena Šarić, prof. engl.jezika  Engleski jezik
 6. Marija Škifić

prof.engl.i talij.jez.

Engleski jezik

 

 7. Snježana Zubčić

prof.njem.i talij.jez

Njemački jezik

Talijanski jezik

 8. Karmen Turčinov

prof.latinsk.jezika i arheologije

Latinski jezik
 9. Rina Krišto

prof.povijesti i dipl.arheolog

Povijest

 

 10. Marija Rogoznica

Prof. sociologije i geografije

Politika i gospodarstvo
 11. Darko Kilijan

prof. mentor tjelesne i zdravst.kulture

Tjelesna i zdr. Kultura
 12. Ivo Bailo

prof. mentor tjelesne i zdravst.kulture

Tjelesna i zdr.kultura
 13. Majda Kajtazović  Mržljak dipl.ing.elektrotehnike Računalstvo

 

 14. Ivo Batović

prof.zemljopisa i povijesti

Zemljopis, povijest
 15. Nedjeljka Kazija

prof.matematike

Matematika
 16. Jana Vihar

Dipl.ing. mat.

Matematika
 17. Barbara Gaćin dipl.ing. prehrambene tehnologije Prehrambena grupa predmeta
 18. Sanja Šimac

dipl.ing.biologije

Biologija
 19. Zrinka Lovrinov-    Lovrin

dipl.ing.agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
 20. Višnja Turčinov

dipl.ing.agronomije

Poljoprivredna grupa predmeta
 21. Branka Vulić dipl.ing.agronomije Poljoprivredna grupa predmeta
 22. Valentina Prtenjača

dipl.ing.agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
 23. Petar Matak, dipl.ing. agronomije Poljoprivredna grupa predmeta
 24. Željka Kajmak

dipl.ing.agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
 25. Višnja Sikirić

dipl.ing.agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
 26. Željkica Aralica

dipl.ing.agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
 27. Ante Gospić

dipl.ing.agronomije

Poljoprivredna grupa predmeta
 28. Sonja Bautović

dipl.ing.agronomije

Poljoprivredna grupa predmeta
 29. Anastazia Milardović

dipl.ing.prehr.tehnologije, savjetnik

Prehrambena grupa predmeta
 30. Linda Segarić

dipl.ing.prehr.tehnologije, savjetnik

Prehrambena grupa predmeta
 31. Blaželjka Marić

dipl.ing.biotehnologije,mentor

Prehrambena grupa predmeta
 32. Marina Čirjak, Dipl.ing.prehrambene tehnologije Prehrambena grupa predmeta
 33. Melita Puhov

Dipl.ing. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
 34. Nenada Škara

dipl.ing.biotehnologije

Prehrambena grupa predmeta
 35. Lorena Dekorti

dipl.ing.prehr.tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
 36. Matilda Sindičić

dipl.ing.prehr.tehnologije

Prehrambena grupa predmeta

 

 37. Maja Žunić

dr.veter.medicine, mentor

Veterinarska grupa predmeta
 38. Mirjana Božulić

dr.veter.medicine

Veterinarska grupa predmeta
 39. Sayonara Mršić

dr.veter.medicine, savjetnik

Veterinarska grupa predmeta
 40. Alenko Kovač

dr.veter.medicine

Veterinarska grupa predmeta
 41. Marijana Božina

dr.veter.medicine

Veterinarska grupa predmeta
 42.  Sofija Mihaljević Rakić,majstor specijalist kuhar Ugostiteljsko posluživanje
 43. Marica s. Rita Maržić

dipl.kateheta, mentor

Vjeronauk
 44.

 

(Tanja Anić, dipl.ing.kem zamjena)

Marija Birkić

dipl.ing.kemij.tehnologije

Kemija

 

 45. Melita Ivanac

dipl.ing.prehr.tehnologije, mentor

Prehrambena grupa predmeta
 46. Miro Sorić

dipl.ing.prehr.tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
 47. Branka Morović

kemij.tehničar

Laboratorijske vježbe
 48. Jasna Matulić

prof.psihologije

Psiholog Škole
 49. Ivana Škunca

dipl.oec. dipl.knjižničar

Knjižničar Škole
 50. Marina Macan

prof.pedagogije i sociologije

Pedagog Škole
 51. Kokić Zorka,dipl.ing.preh.teh. Prehrambena grupa predmeta
 52. Nada Beretin Spremačica
 53. Nada Erstić Spremačica
 54. Stipan Gulan

brodostrojar.tehničar

Kućni majstor
 55. Zorka Batović

Ekonomist

Računovotkinja
 56. Ivana Gaće

mag. edukacije fizike i matematike

Matematika,

Fizika,

Računalstvo

 

 57. Bruna Bišćan

Prof.filozofije i ruskog jezike

Etika i kultura; etika
 58. Veseljka Žmikić

prof.hrvatskog jezika

Tajnik Škole
 59. Katica Nekić

Dipl.ing.prehrambene tehnolgije

Prehrambena grupa predmeta
 60. Ingrid Trninić

Dipl.ing.prehrambene tehnolgije

Prehrambena grupa predmeta
 61. Marijana Stojak Spremačica
 62. Smiljana Prtenjača Majstor specijalist kuhar
 63. Gordana Klarić, dipl.ing. elektrotehnike  Matematika
 64. Sanja Mrkić, prof.hrvatskog jezika Hrvatski jezik
 65.

 

Jelena Gulan

mag.ing., mentor

Ravnateljica  Škole