Djelatnici

Share This:

      

Red. br.  Ime i prezime –

 zvanje

Nastavni predmet
 1.  Tamara Marin

mag. hrvatskoga jezika i književnosti

 Hrvatski jezik
 2. Jasna Ražov

prof. hrvatskoga jezika

Hrvatski jezik

 

 3. Drinka Dujmović

prof. savjetnik hrvatskoga jezika

Hrvatski jezik
 4.  Danijela Rimanić

dipl.oec.

 Ekonomska grupa predmeta
 5. Helena Šarić

prof. engleskog jezika

 Engleski jezik
 6. Marija Škifić

prof. engleskog i talijanskog jezika

Engleski jezik

 

 7. Snježana Zubčić

prof. njemačkog i talijanskog jezika

Njemački jezik

Talijanski jezik

 8. Karmen Turčinov

prof. latinskog jezika i arheologije

Latinski jezik
 9. Rina Krišto

prof. povijesti i dipl. arheolog

Povijest

 

 10. Marija Rogoznica

prof. sociologije i geografije

Politika i gospodarstvo
 11. Darko Kilijan

prof. mentor tjelesne i zdravst.kulture

Tjelesna i zdr. Kultura
 12. Ivo Bailo

prof. mentor tjelesne i zdravstvene kulture

Tjelesna i zdr.kultura
 13. Majda Kajtazović  Mržljak

dipl. ing. elektrotehnike

Računalstvo

 

14. Lovre Lovrinov Računalstvo
 15. Ivo Batović

prof. zemljopisa i povijesti

Zemljopis, povijest
 16. Nedjeljka Kazija

prof. matematike

Matematika
 17. Jana Vihar

dipl. ing. mat.

Matematika
 18. Barbara Gaćina

dipl. ing. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
 19. Sanja Šimac

dipl. ing. biologije

Biologija
 20. Zrinka Lovrinov – Lovrin

dipl. ing. agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
 21. Višnja Turčinov

dipl. ing. agronomije

Poljoprivredna grupa predmeta
 22. Branka Vulić

dipl. ing. agronomije

Poljoprivredna grupa predmeta
 23. Valentina Prtenjača

dipl. ing. agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
 24. Petar Matak

dipl. ing. agronomije

Poljoprivredna grupa predmeta
 25. Željka Kajmak

dipl. ing. agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
 26. Višnja Sikirić

dipl. ing. agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
 27. Željkica Aralica

dipl. ing. agronomije, savjetnik

Poljoprivredna grupa predmeta
 28. Ante Gospić

dipl. ing. agronomije

Poljoprivredna grupa predmeta
 29. Sonja Bautović

dipl. ing. agronomije

Poljoprivredna grupa predmeta
 30. Anastazia Milardović

dipl. ing. prehrambene tehnologije, savjetnik

Prehrambena grupa predmeta
 31. Linda Segarić

dipl. ing. prehrambene tehnologije, savjetnik

Prehrambena grupa predmeta
 32. Blaželjka Marić

dipl. ing. biotehnologije, mentor

Prehrambena grupa predmeta
 33. Marina Čirjak,

mag. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
 34. Melita Puhov

dipl. ing. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
 35. Nenada Škara

dipl. ing. biotehnologije

Prehrambena grupa predmeta
 36. Lorena Dekorti

dipl. ing. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
 37. Matilda Sindičić

dipl. ing. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta

 

 38. Maja Žunić

dr. vet. med., mentor

Veterinarska grupa predmeta
 39. Mirjana Božulić

dr. vet. med.

Veterinarska grupa predmeta
 40. Sayonara Mršić

dr. vet. med., savjetnik

Veterinarska grupa predmeta
 41. Alenko Kovač

dr. vet. med.

Veterinarska grupa predmeta
 42. Marijana Božina

dr. vet. med.

Veterinarska grupa predmeta
 43. Sofija Mihaljević Rakić

majstor specijalist kuhar

Ugostiteljsko posluživanje
 44. Marica s. Rita Maržić

dipl. kateheta, mentor

Vjeronauk
 45.

 

Marija Birkić

dipl. ing. kemijske tehnologije

Kemija

 

 46. Melita Ivanac

dipl. ing. prehrambene tehnologije, mentor

Prehrambena grupa predmeta
 47. Miro Sorić

dipl. ing. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
 48. Branka Morović

kemijski tehničar

Laboratorijske vježbe
 49. Jasna Matulić

prof. psihologije

Psiholog Škole
 50. Vesna Milanja

mag. bibl. i prof. hrvatskoga jezika i književnosti

Knjižničar Škole
 51. Marina Macan

prof. pedagogije i sociologije

Pedagog Škole
 52. Kokić Zorka

dipl. ing. prehrambene tehnologije

Prehrambena grupa predmeta
 53. Nada Beretin Spremačica
 54. Nada Erstić Spremačica
 55. Stipan Gulan

brodostrojarski tehničar

Kućni majstor
 56. Zorka Batović

Ekonomist

Računovotkinja
 57. Ivana Gaće

mag. edukacije fizike i matematike

Matematika,

Fizika,

Računalstvo

 

 58. Bruna Bišćan

prof. filozofije i ruskoga jezike

Etika i kultura; etika
 59. Veseljka Žmikić

prof. hrvatskoga jezika

Tajnik Škole
 60. Katica Nekić

dipl. ing. prehrambene tehnolgije

Prehrambena grupa predmeta
 61. Ingrid Trninić

dipl. ing. prehrambene tehnolgije

Prehrambena grupa predmeta
 62. Marijana Stojak Spremačica
 63. Smiljana Prtenjača Majstor specijalist kuhar
64. Draženka Vicković

ing. prometa

Promet i vožnja
 65. Gordana Klarić

dipl. ing. elektrotehnike

 Matematika
 66. Sanja Mrkić

prof. hrvatskoga jezika

Hrvatski jezik
 67.

 

Jelena Gulan

mag. ing., mentor

Ravnateljica  Škole